Hypotéka bez registru pro každého podnikatele

.


Využijte této jedinečné příležitosti a zařiďte si nebankovní hypotéku bez registru. Jedná se o podnikatelský úvěr, který si mohou sjednat podnikatelé a firmy. Získané peníze následně opět vložíte do svého podnikání. Je to taková záchrana pro každého podnikatele a pro každou firmu. Hypotéka bez registru má totiž hned několik výhod.

víla

Výhody:

  1. S penězi z tohoto podnikatelského úvěru můžete zaplatit jakékoliv dluhy, exekuce, ale i dluhy na finančním úřadu, OSSZ, VZP nebo peníze použít pro účely podnikání.
  2. V případě, že vás banka odmítla, jsme těmi nejlepšími partnery. Banky totiž často kontrolují registry a musíte u nich složitě dokazovat výši příjmu, dokládat daňové přiznání a mnoho dalšího. Papírování nebere konce a nakonec často jako klient zjistíme, že vlastně žádné peníze nedostaneme. Pro tyto klienty je nejvýhodnější právě nebankovní hypotéka, protože se zde nezkoumají registry a proto nevadí ani drobné a běžné záznamy.
  3. Tolerujeme nízké daňové přiznání. I v tomto případě se dá něco dělat! Nezoufejte, ani nízké daňové přiznání není problém, pro který byste úvěr nedostali. Vše se dá jednoduše zařídit.

analýza

.

Specializujeme se na klienty, kteří mají záznamy v registrech

Záznam v registru často představuje jenom drobný nebo starý problém. Opožděná platba, nesplacená jedna splátka nebo nějaký starý prohřešek. Nic z toho však neovlivňuje schopnost klienta v nynější době splácet a proto se specializujeme na klienty, kteří mají záznamy v registrech. Tyto problémy často totiž představují jenom drobné nebo staré prohřešky.
Tyto úvěry nijak neřeší vaše záznamy v bankovních či nebankovních registrech. Dokonce jsme schopni také akceptovat nízké daňové přiznání. Peníze můžete získat při rychlém vyřízení i do 24 hodin od dodání podkladů. Vyřízení je snadné a velmi rychlé. Nemusíte čekat dlouhé měsíce na své finance. Zajistíme kompletní správu, žádné zbytečné papírování a jednoduché vyřízení.

Ohodnoťte příspěvek
.
1 rokem ago