Nejlepší obrana je bezpečný útok

.


Existuje mnoho nejrůznějších způsobů, jak se ubránit možnému útočníkovi. Můžete například navštěvovat kurzy některého bojového sportu. To je ale běh na opravdu dlouhou trať. Druhou možností by bylo pořídit si zbrojní průkaz a pak nějakou střelnou zbraň. Ani to není tak jednoduchá záležitost, jak by se mohlo zdát.

úder pěstí

§  A jak v prvním, tak i v druhém případě nemusíte přesně odhadnout, jak moc se ještě můžete bránit.
§  Jestliže byste to v afektu přehnali, mohli byste mít potíže se zákonem vy.
§  Přesto, že jste byli na začátku obětí.

Kromě toho, pokud jste člověkem opravdu mírumilovným, pak není jisté, jestli jste schopen použít proti bližnímu svému nějakou zbraň. Možností, kterou volí mnoho z nás, je pořídit si pepřový sprej. Má dvě hlavní výhody.

1)    Nikomu jím neublížíme.
2)    Použití je velice jednoduché.

pálivé papričky

Jedná se o aerosolovou nádobu, ve které je extrakt z chilli papriček. Kdo s nimi někdy (například v kuchyni) pracoval a omylem si sáhnul do oka, určitě ví, co dovedou. A teď si představte, že vás pálí opravdu celý obličej. Cítíte palčivost dokonce i na plicích.

.

Následky jsou jen dočasné

Někteří odpůrci tvrdí, že použití pepřového spreje není bezpečné. Než začne účinkovat, může vám útočník zatím ublížit. Není to pravda. ÚČINEK JE OKAMŽITÝ. Zasažený nemá absolutní šanci cokoliv po zásahu udělat.

o   Jestliže se trefíte přímo do očí, pak může i dočasně oslepnout.
o   To bude trvat něco přes čtvrt hodiny.
o   Dýchací potíže vymizí do patnácti minut.

výbuch hlavy

Je to tedy opravdu bezpečný obranný prostředek. Dalším pozitivem je malý rozměr, který dovoluje nosit tento obranný prostředek opravdu každému. Vejde se do zavazadla i dámě, která spěchá jen s plesovou kabelkou. Přesto, že je při použití zážitek zasaženého opravdu velice intenzivní, odezní po několika hodinách. Ale to už má agresora v práci většinou policie.

Nejlepší obrana je bezpečný útok
3 (60%)1
.
1 rokem ago