Obdarujte vkusně a prakticky

Své rodinné příslušníky dobře známe. Známe jejich zájmy i potřeby, víme, co se jim líbí, a naopak co by si nikdy nepořídili. Vybírat pro ně dárky je velmi jednoduché a činí nám to dokonce radost. Větší problém nastává, když musíme čas od času vybrat dárek pro někoho, s kým máme spíše formální vztahy. Pro svého nadřízené k životnímu jubileu, pro učitele našich dětí nebo jejich trenéra, pro kolegy v práci, nebo pro naše spolehlivé a věrné obchodní partnery. Těm všem několikrát do roka musíme koupit drobnou pozornost nebo i hodnotnější dar. Oblečení i kosmetika je chůzí po tenkém ledu. Kde se však nemůžeme splést? Když vybereme z nabídky dárkové koše Praha.

dárkový koše

Můžeme si rozmyslet obsah koše, nebo zvolit některý z již připravených a osvědčených. Několik dobrot a delikates jistě každý ocení a vždy se strefíte do vkusu obdarovaného. Takový dárek určitě nezůstane bez povšimnutí a neuplyne ani jeden den, kdy by zůstal zabalený v neporušeném obalu. Hned chceme něco ochutnat, hned nás zajímá, jakou vůni má některý z luxusních čajů. To je pro vás signálem, že jste při výběru dárku nešlápnuli vedle a že jste obdarovaného potěšili.

dárkový koš
 
Menší pozornosti
Dárkový koš si nemusíte představit jen jako velký a nákladný dar. Můžete si zvolit i některé balíčky, nebo dárkové kazety, které jsou spíše menší pozorností a nejsou tak nákladné. Výborně se hodí, když chcete odměnit na konci roku své zaměstnance za vynikající pracovní výsledky. Dokonce si můžete nechat zpracovat dárkové balíčky přesně podle vašich představ a vašeho zadání. Třeba s tématikou, která je blízká předmětu vašeho podnikání. Rovněž je možné doplnit připravené dárkové balíčky osobním vzkazem, nebo přáním s logem společnosti. 
 
Máme dárek pro každého
Seznamte se s naší nabídkou a jistě si vyberete i vy z drobných pozorností nebo velkých dárkových košů. Vaši objednávku vyřídíme obratem.

3 roky ago