Peníze hned a bez ptaní

.

Pokud se dostanete do nějaké těžké životní situace, kterou můžete vyřešit pouze dostatkem financí, nemusíte se dnes už spoléhat pouze na banku nebo ochotné příbuzenstvo. Ona ani jedna z uvedených možností není vždy ta nejvhodnější.

 • Příbuzenstvo se většinou vymlouvá, že právě teď nemá a vlastně by sami potřebovali nějakou tu finanční injekci a banka o vás zjišťuje vše, co může.
 • A pokud zjistí něco, co se jí ne tak docela zamlouvá, pak vám půjčku jednoduše odmítne.

majetek lidí

A teď, babo, raď.Poradím. Nespoléhejte na uvedené dva potencionální poskytovatele a najděte si někoho třetího. V České republice existuje celá řada nebankovních institucí https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/, které vám ochotně poskytnou hypotéku bez toho, že by zjišťovaly výši vašeho daňového přiznání nebo se snažily vyšťourat na vás nějaký ten „hříšek“ z minulosti. Tím je myšlen nedoplatek například na finančním úřadě nebo zdravotní pojišťovně.

.

Žádné skryté poplatky

Jestliže můžete ručit některou svou nemovitostí, už nemusíte přemýšlet, jak potřebné finanční prostředky získat. Za chatu, chalupu, rodinný dům, hotel, penzión, pozemek, můžete získat až sedmdesát procent z jeho odhadní ceny. Jestliže si vyberete opravdu solidního poskytovatele hypoték, pak si budete moci vše rozmyslet a nikdo na vás nebude tlačit. Tady totiž neplatíte nic předem.

 • Postup je následující:

  1. Zjistíte veškeré informace.
  2. Vše si pořádně rozmyslíte.
  3. Teprve pak podepíšete smlouvu.
  4. A až nyní přicházejí ke slovu poplatky.

světové finance

Klienti, kteří se rozhodli pro tuto možnost řešení své finanční krize, si pochvalují ještě jednu věc. Při těchto jednáních odpadá zbytečné a zdlouhavé papírování a vše je vyřízeno opravdu rychle. Co je tu pomalé, to je splácení vašeho úvěru. V některých případech to může být i třicet let. Proto to jistě nebudou příliš vysoké částky.

Ohodnoťte příspěvek
.
1 rokem ago